Все для електриків

Електрика, мабуть, найважливіша побутова послуга. Тому при електромонтажі важлива його правильна збірка та якість використовуваного матеріалу. Тож ми продумали такий асортимент магазину, щоб надати електрикам доступ до всіх інструментів та пристроїв, необхідних для правильного проведення монтажних робіт.

Електромонтаж будинку

Електромонтажні роботи розпочинаються ще на етапі закладання фундаменту. У кожному будинку має бути заземлювач, незалежно від того, обладнаний він системою блискавкозахисту чи ні. Без нього дуже складно забезпечити безпеку установки, а деякі пристрої захисту, наприклад, розрядники взагалі не працюватимуть. У новому будинку, т.зв. заземлюючий електрод фундаменту, тобто сталевий стрижень або плоский стрижень (так званий кільцевий заземлювач), розташовують у нижній частині суцільного фундаменту.
Далі починається внутрішній електромонтаж, який утворює «нервову систему» будівлі, без якої неможливе його нормальне функціонування. Він дозволяє використовувати освітлення та багато інших приймачів електроенергії, але водночас повинен забезпечувати комфортне та безпечне використання.
Невеликі будівельні об'єкти, наприклад, приватні будинки, живляться від мережі низької напруги через кабельне (земляне) або повітряне з'єднання. Воно закінчується основним захистом та вимірювальною системою (лічильником), розташованими у зовнішній розподільній коробці, усередині будинку або зовні будівлі.У свою чергу, внутрішня електроустановка складається з мережі силових, а іноді й контрольних кабелів, пристроїв безпеки, монтажного та функціонального обладнання — естетично підібраного до внутрішнього дизайну приміщень, розеток та роз'ємів освітлення.
Електроустановки зазвичай укладають методом прихованого монтажу, із застосуванням пласких багатожильних кабелів, що складаються з трьох (для однофазних) або п'яти (для трьохфазних) жил. 4-жильні кабелі також використовуються для освітлення. Через технічні та вологі приміщення, гаражі та підвали, ванни, кухні установки часто розміщують з використанням кабельного короба, гофротруб або лотків, які забезпечують легкий доступ до кабелів у будь-якому місці, наприклад, при розширенні чи ремонті.

Розподільний пристрій, автомати захисного відключення та обмежувачі перенапруги

Установка пристроїв безпеки та керування в окремих ланцюгах можлива завдяки центральному розподільчому щитку – досить місткій коробці з обладнанням, що дозволяє електромонтеру встановлювати окремі пристрої. При його виборі варто передбачити місце для додаткових модулів, наприклад за рахунок розширення установки або зміни способу управління.
Кожен побутовий розподільний щит повинен бути обладнаний автоматичними вимикачами максимального струму (так званими запобіжниками), захистом від ударів струмів витоку і захистом від перенапруг.
Автоматичні вимикачі відіграють роль базового захисту домашньої установки від наслідків короткого замикання або перевантаження окремих ланцюгів. Пристрої захисного відключення забезпечують ефективний захист від ураження електричним струмом завдяки високій чутливості та швидкому відключенню небезпечної напруги.
Обмежувачі перенапруги захищають установку та підключені пристрої від впливу високої напруги внаслідок удару блискавки або аварії в електромережі.
Чимала домашня електроустановка може вимагати доповнення розподільного пристрою додатковим обладнанням або установкою окремої шафи з обладнанням, пристосованим для живлення окремих ланцюгів.
Реле відіграють роль елемента управління роботою інших пристроїв, відокремлюючи силовий ланцюг від його включення. Пристроєм, що часто встановлюється, є бістабільне реле (імпульсивне), що дозволяє вмикати і вимикати, наприклад, освітлення з багатьох місць.
У такій системі стандартні вимикачі замінюються т.зв. кнопки дзвінка, і кожне натискання будь-якої з них призводить, наприклад, до увімкнення та вимкнення світла. Деякі реле також можуть працювати як таймери, відключаючи живлення після заданого часу.
Захист потужних (трьохфазних) двигунів, наприклад, водяних насосів вимагає установки компактної системи, що захищає, серед іншого, від навантаження, розпаду або асиметричного навантаження фаз.
В обмеженій мірі такий захист можна комбінувати з типовим модульним обладнанням, що використовує вимикач максимального струму та реле контролю обриву фази.

Пропозиція «АмперОК» все для електриків

Багато індивідуальних клієнтів та компаній, які бажають придбати електротехнічні матеріали, як і раніше, стикаються з проблемою пошуку надійних джерел для своїх покупок. Хоча популярність інтернет-магазинів з електротехнічною продукцією зростає, не всі мають настільки повний асортимент якісної продукції, як у нас. Монтажна продукція необхідна зараз, теж є не скрізь. «АмперОК» — інтернет-магазин, що спеціалізується на електротоварах, де ви можете знайти різноманітний асортимент продукції високої якості. Потрапивши до нас не важко замовити все необхідне для електромонтажу: контактор модульний, кабельна продукція, датчик руху і світла або диффреле купити ви можете за кілька хвилин. Перевірені товари, класичні рішення, а також сучасні матеріали дозволяють знайти все необхідне як професійному електрику, так і індивідуальним покупцям.