Монтажна продукція

Магазин «АмперОК» пропонує кабельні системи і пристосування для прокладки кабелів, що дозволяють вирішити комплекс завдань по монтажу. Коробки розподільчі, кріплення і хомути для труб і кабелю призначені для максимальної безпеки, захисту кабелів від пошкоджень, надійної фіксації і підтримки проводів.

Типи кабельних систем

В каталозі кабельна система представлена ​​в різних групах товару:

  • кабеленесучі системи
  • кабельні лотки
  • кабельні труби і металлорукав
  • системи кабельних трас
  • гофротруби

Всі представлені системи прокладки кабелю мають певні переваги, характеристики. Залежно від умов для якісного монтажу кабелю вибирається відповідний тип системи прокладки. Грамотна організація кабельної проводки здійснюється завдяки правильному вибору кабель-каналів для електропроводки, комплектуючих, аксесуарів від провідних виробників.

Кабельні лотки мають основну відмінність від кабель-каналів - вони виробляються зі сталі з оцинкуванням. Такі системи для прокладки кабелю мають П-подібний профіль і кришку для надійного захисту проводів. Лотки забезпечують максимальну безпеку при монтажі на стіні або стелі.

Переваги використання різних типів кабельних систем

Гофротруба підходить для прокладки витої пари та іншої проводки всередині будівель, вона захищає від пошкоджень, негативних впливів. Але при зовнішній установці ультрафіолет може пошкодити трубу.

Для максимальної безпеки при зовнішній прокладці оптимальний металлорукав, сировиною для нього служать сталеві стрічки. Виріб поєднує гнучкість і граничну міцність.

З метою проведення ліній всередині житлових або офісних будівель, підійде кабельний канал, розподільча коробка для проводки. Коробка щільно закривається спеціальною кришкою. Кабельний канал гарантує високий рівень пожежної безпеки.

У магазині «АмперОк» пропонується електромонтажна продукція і аксесуари, такі як ізоляційна стрічка, наклейки для маркування кабелю та інші комплектуючі. Гарантовано наявність на складі всієї продукції, великий асортимент і доступні ціни, доставка по містах України.