Вимикачі та розетки Legrand

Розетки і вимикачі Легранд - одні з найбільш затребуваних не тільки в європейських країнах, але і в багатьох інших державах планети. Спочатку компанія, створена в 1866 році, спеціалізувалася на виробництві виробів з порцеляни. Першу продукцію для електротехнічної промисловості вона стала виробляти практично відразу ж з початком масової електрифікації, оскільки виникла потреба у великій кількості фарфорових ізоляторів. Рішення перейти на випуск виключно електрофурнітури було прийнято керівництвом підприємства в 1949 році.

Сьогодні розетки і вимикачі цієї французької фірми, виробничі потужності якої розташовані в місті Лімож, представлені кількома серіями:

  • Valena Classic
  • Valena Allure та Life
  • Etika
  • Celiane
  • Forix
  • Galea Life
  • Plexo

Кожна з цих серій відрізняється за такими параметрами, як зовнішній дизайн, асортимент.

Особливості найпопулярнішої електрофурнітури Legrand

Найбільш затребуваними в Україні є розетки і вимикачі Legrand лінійок Valena, Etika і Forix. Серія Valena на сьогодні - одна з найпопулярніших серед споживачів завдяки безлічі позитивних якостей, серед яких можна особливо виділити мінімалістичний дизайн, широку кольорову гаму в м'яких тонах і величезний асортимент пристроїв. Крім класичних одно-, двомісних розеток різних стандартів підключення, одно-, двоклавішних вимикачів, прохідних і проміжних перемикачів, світлорегуляторів в цій лінійці знайдуться акустичні, TV / TF, USB-розетки, датчики руху, терморегулятори, механізми керування електроприводами ( наприклад, віконними жалюзі). Є електрофурнітура Legrand з захистом по стандарту IP44.

Серія Etika відрізняється яскравістю кольорів, а Forix - дещо меншим асортиментом і зовнішнім виконанням.

Переваги електроустановочних виробів бренду Legrand

Основною перевагою вимикачів, розеток та іншої продукції цієї торгової марки вважається неперевершена надійність, довговічний термін експлуатації. Також можна відзначити наступні переваги: ​​

  • Вишуканий стиль, найширший вибір форм, кольорів і компонування.
  • Можливість установки в будь-яких умовах. Є можливість купити електрофурнітуру Legrand для експлуатації не тільки в приміщеннях з мінімальним рівнем запилення (житлових, адміністративних, комерційних), але і в умовах підвищеної вологості (IP44), і на вулиці (IP65).
  • Надійний електричний контакт. У всіх силових електроустановчних виробах «Легранд» використовуються затиски, що забезпечують надійний контакт при регламентованому навантаженню струму.

Де в Україні купити електрофурнітуру «Легранд»

Ви бажаєте придбати будь-яку електроінсталяційну продукцію торгової марки Legrand за мінімальними цінами? Звертайтеся до компанії AmperOK . Ми гарантуємо стовідсоткову справжність представлених в каталозі виробів, оскільки є офіційними представниками фірми Legrand. Оформляйте покупку самостійно або телефонуйте нашим менеджерам за контактними телефонними номерами.