Ізострічка та термозбіжна трубка

Ізоляційна стрічка представляє собою самоклеючий витратний матеріал. Він застосовується, щоб ізолювати дроти і кабель. Крім стрічки ізоляційної, на нашому сайті можна купити кріплення для кабелю та інші корисні матеріали.

Ізострічка активно використовується для ізоляції електричних з'єднань, а також для скруток і спайок в побуті, будівництві, ремонтних роботах, промисловій галузі. За допомогою цього виробу здійснюють кольорове маркування при ремонті різних механізмів.

Також на нашому сайті представлена ​​термозбіжна трубка для кабелю. Вона відрізняється підвищеною зручністю у використанні. Сучасна термозбіжна трубка ефективно замінює ізоляційну стрічку. Досить її насадити на дріт і нагріти, щоб вона сіла досить щільно. Така конструкція відрізняється еластичністю і гнучкістю. Плюс вона не розмотується з часом і дозволяє якісно і швидко відновити пошкоджене покриття.

Переваги покупки ізоляційних матеріалів в нашому магазині

Вам обов'язково варто придбати ізоляційну стрічку, термоусадочну трубку або маркування для кабелю в нашому інтернет-магазині з таких причин:

  1. Великий асортимент продукції. Тут ви знайдете все, що необхідно для швидкого, якісного ремонту. 
  2. Гарантія якості. Ми особисто відповідаємо за якісні характеристики витратних матеріалів.
  3. Висока зносостійкість і комфорт в експлуатації.
  4. Мінімальні ціни. У нас купують витратні матеріали професійні ремонтники, будівельники, - всі, хто розбирається в ціновій політиці ринку.

Крім іншого, на нашому сайті можна купити наклейки для маркування кабелю, площадки під кабельні стяжки та іншу продукцію. Наклейки забезпечують диференціацію проводів для оперативного вирішення завдань. А ізоляційні трубки та ізоляційні стрічки гарантують якісну герметизацію кабелів. Вони забезпечують високу термостійкість, а також створення електроізолюючого шару для безпечного з'єднання.