Вимикачі та розетки EL-BI

Електронні пристрої турецької марки EL-BI знаходять сьогодні все більшої популярності в різних країнах світу, включаючи український ринок. Це обумовлено тим, що виробник випускає якісне електричне обладнання, ціна якого вважається однією з найбільш оптимальних серед продукції всіх відомих брендів.

Найбільш затребуваними виробами турецького виробника є побутові розетки і вимикачі EL-BI . Це дуже зручні у використанні електротехнічні пристрої, які є довговічними і надійними. Крім високої якості, вони відрізняються стильним дизайном, завдяки чому вироби ідеально вписуються в загальний інтер'єр житлових, офісних або інших приміщень. Встановлювати пристрої швидко і зручно, оскільки в комплект поставки входять необхідні комплектуючі: кріплення, засувки, металеві шайби та ін.

Головні переваги розеток і вимикачів EL-BI

Електрофурнітура EL-BI володіє такими важливими перевагами:

  • Простота монтажу, можливість установки розеток elbi горизонтальним або вертикальним блоком з декількох пристроїв. Це дозволить споживачам одночасно підключати до мережі кілька електроприладів.
  • При монтажі вимикачів і розеток можна підбирати спеціальні короби, що дозволяють розміщувати електрофурнітуру навіть під відкритим небом, так як вироби надійно захищають від атмосферних опадів, сильного вітру.
  • Каркас вимикачів світла турецької марки виготовляється зі спеціальних матеріалів з високою температурою плавлення. А рамки, клавіші, поверхні виконуються з міцних полімерів, що мають чудові антистатичні властивості.
  • Бренд випускає продукцію в класичному дизайні або в різних відтінках, що дозволить підібрати розетки і вимикачі EL-BI , які ідеально підходять під конкретний інтер'єр приміщення.

Різновиди електрофурнітури EL-BI

Існує кілька лінійок електротехнічних пристроїв турецького бренду, які відрізняються своїми особливостями і перевагами. Так, розетки і вимикачі серії Zena, Vega  практичні та довговічні, при цьому мають більш строгий дизайн і широку колірну лінію. Зазначені серії мають підсерії Woodline, Silverline, Colorline, що суттєво розширює колірну гаму вимикачів і розеток, а це в свою чергу майже повністю задовольняє запити будь-якого покупця. Вироби серії Zirve випускаються в нейтральних кольорах (білий та крем), і мають простий зовнішній вигляд. Модельний ряд EL-BI включає в себе вироби для приміщень різного типу: житлових будинків або квартир, офісів або магазинів, ресторанів, барів або кафе, номерів в готелях, перукарень та салонів краси і т. д.

Купити електрофурнітуру EL-BI в Україні можна в інтернет-магазині «АмперОК» . У каталозі представлено широкий асортимент електротехнічних пристроїв турецької марки, на які ми даємо гарантію якості від виробника. Всі товари завжди є в наявності на складі, тому ми пропонуємо зручну, швидку доставку по всіх містах країни. А тісна співпраця з виробником і грамотно продумана цінова політика дозволяє нам встановлювати найбільш демократичні, доступні ціни на будь-яку електрофурнітуру.