Пускачі, контактори та допоміжне обладнання

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір пристроїв комутації та управління. З їх допомогою реалізовуються інженерні рішення різного типу. Ми пропонуємо нашим покупцям товари з різними областями застосування. Серед них релейне обладнання , магнітні пускачі, автомати захисту двигуна і багато інших виробів. Вони гарантують якісне забезпечення комутаційних процесів та вирішення задач.

Ми пропонуємо витратні матеріали та обладнання для електриків. Також це оснащення може використовуватися в квартирах, будинках, котеджах, громадських установах.

Переваги покупки магнітних пускачів в нашому магазині

Вам обов'язково варто придбати силові реле або обладнання іншого типу в нашому магазині з наступних причин:

  • Бездоганна якість продукції. Представлене у нас обладнання комутації відповідає державним стандартам якості, воно надійне і зносостійке.
  • Відправка протягом робочого дня. Ми гарантуємо швидку доставку по Україні.
  • Доступні ціни. Ми регулярно моніторимо ринок, завдяки чому з упевненістю заявляємо, що у нас - найдемократичніші ціни.
  • Широкий асортимент. У нашому каталозі можна знайти електромагнітний контактор, теплові реле, аксесуари для контакторів та багато іншого.

Популярні бренди електромагнітних контакторів

Ми пропонуємо товари тільки перевірених, популярних виробників: Промфактор, АСКО, ABB, ETI, IEK, Hager. Це робиться, щоб ви отримували тільки найкраще теплове реле й інше оснащення. Якщо у вас є питання щодо вибору або ви хочете зробити замовлення, телефонуйте за контактним телефоном, вказаним на сайті. Наші менеджери будуть раді вам допомогти і надати повну вичерпну інформацію щодо модульних контакторів та інших виробів.