Лампи LED

Світлодіодні лампи - змонтовані в єдиному корпусі світлодіоди з блоком живлення. У побутовій електромережі їм потрібен змінний струм 220 В. Енергозберігаючі лампи високої потужності мають корпус в звичній формі з гвинтовим цоколем, тому їх легко встановити в звичайні патрони.

Щоб купити лед лампу, потрібно визначитися з колірною температурою, яка вимірюється в кельвінах від жовтих відтінків до блакитних. Найтепліший колір випромінювання - 2 700 К, як у лампи розжарювання; нейтральний білий - 3 000 К, ідеальний для житлових приміщень; холодний - 5 000 К, наближений до денного світла, хороший для офісів.

Як вибирати світлодіодні лампи

Світлодіодні лампи з холодним спектром для будинку потрібно брати з запасом потужності. Цей параметр приблизно в 6-8 разів менше, ніж у ламп розжарювання. Потрібно врахувати, що світлодіодна лампа загального призначення має розміри трохи більші, ніж у аналогічних виробів, тому в мініатюрний плафон вона може не поміститися.
Для світильника, який працює через диммер, беруть димеруємі лампи.

Якщо ви вирішили купити світлодіодні лампи, врахуйте, що вони трохи спотворюють візуальне сприйняття кольору. Це буває важливо при фотографуванні. Щоб вироби окупилися, ними потрібно замінювати тільки лампи від 60 Вт і більше. На заміну малопотужних ламп ви заощадите незначно. Має сенс заміна на світлодіодні світильники ламп, яким доводиться подовгу горіти.

Переваги світлодіодної лампи

Переваги лед лампи:

  • тривалий термін служби
  • мінімальні теплові втрати
  • стабільність роботи
  • екологічна безпека
  • відсутність витрат енергії на нагрів
  • енергоефективність
  • відсутність мерехтіння

В асортименті інтернет-магазину є також декоративні лампи, лампи MR. Ми забезпечуємо швидку доставку товару по Україні. Вся продукція, представлена ​​в каталозі, є в наявності на складі. Якщо ви вирішили купити led лампи, і вам не вистачає про них інформації, телефонуйте нашим менеджерам, які нададуть докладні дані про товар! І також ви можете залишити свої контакти в формі для зворотного зв'язку!