Електрофурнітура

Жодне житлове, офісне та виробниче приміщення неможливо уявити без допоміжних електричних пристроїв. Інтернет-магазин "Амперок" пропонує товари для безперебійного функціонування домашньої або офісної техніки, електрофурнітуру від світових виробників.

Як грамотно вибрати електрофурнітуру

Якісні та надійні розетки і вимикачі та інша фурнітура допоможуть уникнути несправностей техніки, виходу з ладу побутової апаратури, проблем з електрикою. При виборі товарів необхідно керуватися такими принципами:

  • слід чітко позначити місця розміщення побутових розеток, інших точок підключення, що допоможе раціонально витрачати кошти;
  • вибирати механізми розеток і вимикачів від перевірених виробників - це забезпечить довговічність експлуатації;
  • слід вибирати універсальні елементи з необхідними додатковими функціями;
  • вибирати якісний пластик, матеріали з запасом міцності, захистом.

При дотриманні цих пунктів можна гарантувати безпеку користувачів, захист приладів від несправностей, перепадів в електромережі.

Кращі виробники в одному інтернет-магазині

Замовники можуть купити електрофурнітуру від перевірених брендів ABB, Legrand, EL - BI, Nilson, а також таких, як VI-KO, LEZARD, MAKEL. Ці виробники займають лідируючі позиції на ринку завдяки якості та надійності, простоті монтажу, зручності експлуатації. Магазин пропонує можливість вибрати оптимальний варіант по дизайну і функціональності в бажаному ціновому діапазоні.

В каталозі можна підібрати такі товари:

  • розетки;
  • вимикачі світла;
  • рамки та панелі;
  • стабілізатори напруги.

Монтажна продукція , розетки, вимикачі брендів Schneider, Legrand, EL-BI, VI-KO найбільш затребувані серед звичайних споживачів і професіоналів. У магазині представлений великий асортимент продукції, щоб кожен покупець міг підібрати вироби під певний стиль інтер'єру, власні побажання.

Як купити електрофурнітуру оптом і в роздріб

Магазин пропонує купити електро фурнітуру гарантованої якості за низькими цінами, на яку надаються гарантії. Завдяки постійній наявності на складі організовується збірка замовлень і швидка доставка по Україні. Придбати товари можна оптом і в роздріб, для великих замовників діє програма лояльності, знижки та акції, що дозволяють на найвигідніших умовах придбати весь спектр електрофурнітури для будинку або офісу.

Менеджери магазину нададуть кваліфіковані консультації та допоможуть вибрати оптимальний варіант під конкретні умови експлуатації. Переваги співпраці з компанією - пошук оптимальних рішень і бездоганний клієнтський сервіс.