Розетки та вимикачі від популярних брендів

Розетки і вимикачі - невід'ємні складові будь-якого інтер'єру. Нормальна експлуатація приміщення без цих виробів неможлива. У разі неправильного вибору такої електропродукції покупці стикаються з серйозними проблемами, включаючи ураження електричним струмом і загоряння. Купуючи таку продукцію, важливо пам'ятати не тільки про безпеку, але й про естетичну складову. Де можна купити вимикачі і розетки, якість яких підтверджена сертифікатами, а вартість - невисока?

Якісні розетки і вимикачі: що купувати

Щоб не помилитися з вибором, слід віддавати перевагу продукції відомих виробників. Вони пропонують вимикачі і розетки різних серій. Навіть найвимогливіші покупці знаходять у них те, що шукають. Ось найвідоміші бренди: ABB, Legrand, ELBI, Jung, Nilson, Schneider, Livolo, Plank.

Перш ніж купити розетки і вимикачі, варто ознайомитися з наступними рекомендаціями.

  • Корпус виробів повинен бути добре захищений від зовнішніх негативних впливів. Для приміщень з підвищеною вологістю потрібні моделі з захистом не нижче. Краще купувати вимикачі та розетки із заземленням.
  • Якщо в будинку є маленькі діти, слід віддати перевагу моделям з кришкою. Таке корисне доповнення є непоганим захистом від впливу електричного струму.
  • Здійснюйте вибір за матеріалами. Тут потрібно врахувати особливості інтер'єру. Пропонуються моделі з корпусом з дерева, скла, металу, пластику, з підсвічуванням і без.

Якісні і красиві вимикачі і розетки: де можна купити

Інтернет-магазин "Amperok" пропонує величезний асортимент вимикачів і розеток класичного, сучасного, хай-тек і іншого стилю. Це продукція від кращих світових виробників, представлена ​​різними серіями: Basic55, Zenit, Neo, Valena, Levit, Etika, LS 990, Vega, Zena, Celiane та багато інших. Реалізуємо вироби різних розмірів, з різною кількістю клавіш, з рамкою подвійний, потрійний, в широкій колірній гамі. Також у нас можна придбати комп'ютерні, телефонні і телевізійні розетки. Ідеальні рішення знайдуться для будь-якого приміщення. Якщо потрібна допомога у виборі, консультант допоможе.

Також у нас можна купити електрофурнітуру . Вся пропонована продукція відповідає ГОСТам, надаємо гарантії. Вартість продукції у нас невисока - ви зможете замовити відразу все необхідне. Здійснюємо швидку доставку по Україні. Звертайтеся в будь-який зручний момент!