Лінійна та кабельна арматура

Надійна кабельна і лінійна фурнітура — широкий асортимент в «АмперОК»

Кабельна і лінійна арматура — це велика категорія товарів, призначених для прокладання кабелів і дротів. Основне її завдання — спрощення монтажу, а також створення акуратного зовнішнього вигляду, вона необхідна, щоб утримувати кабелі в належному порядку.Також ці елементи спрощують використання електричних установок.
У нашому інтернет-магазині ви знайдете найзатребуваніші комплектуючі для кабелів, дротів та ліній електропередач.

Лінійна арматура в Україні

Незамінним елементом при монтажі електромагістралей є арматура для самоутримних ізольованих проводів. Правильний вибір і якість цих елементів гарантують довговічність (термін експлуатації обладнання до 40 років) і надійність з'єднання магістральних ліній і її відгалужень. За допомогою лінійної арматури можна:
•    закріплювати, з'єднувати та відводити самонесучі ізольовані дроти;
•    проводити підвіску ліній зв'язку з дротами СІП з високою або низькою напругою;
•    рівномірно розподіляти механічне навантаження.
Доступна вартість лінійної арматури в нашому інтернет-магазині дозволяє скоротити експлуатаційні витрати, тому вигідно купити в Україні арматуру для СІП можна у нас.
У категорію лінійна арматура входять: гаки настінні і прохідні, бандажні гак на опору, гаки з різьбою, в'язка спіральна, дюбель хомут для СІП, стійки (кабельні стяжки), анкерний затискач, гайки, стрічки, скріпи і ін. Запропоновані товари виготовляються з якісних матеріалів, що дозволяє використовувати їх при самих агресивних умовах зовнішнього середовища, при цьому вони здатні слугувати протягом багатьох років.

Кабельна арматура

Запропонована в нашому інтернет-магазині «АмперОК» кабельна арматура, відрізняється надійністю і може бути використана в самих різних умовах. Якісні матеріали і відповідна конструкція забезпечують довгострокове і безпечне використання деталей, до яких підключаються окремі кабелі. Ми надаємо нашим клієнтам широкий спектр аксесуарів відповідно до директив і стандартів, завдяки яким кожен кабель буде надійно ізольований і адаптований для використання в певних умовах. Це забезпечує ефективний потік електроенергії без перешкод і ризику відмови.
Асортимент «АмперОК» включає професійні аксесуари для електричних кабелів:

  • стійкі до факторів навколишнього середовища;
  • гарантують забезпечення надійної ізоляції дротів у найскладніших умовах;
  • довговічні навіть при інтенсивному використанні;
  • застосовні для ізоляції кабелів у різних галузях промисловості, наприклад, у телекомунікаціях, електропроводі, газопроводі або в опалювальній промисловості.

Ми надаємо нашим клієнтам технічну підтримку — якщо вам цікаво, які кабельні або лінійні аксесуари вибрати, зв'яжіться з нами. Ми допоможемо вам обрати рішення, що відповідають вашим вимогам.