Клемні колодки, шини

Електромонтажне устаткування - це спеціальне оснащення і пристосування для електромонтажних робіт. Під час зведення будівель різного призначення потрібне підключення до електроживлення, тому не обійтися без монтажних робіт, які виконують фахівці. Для якісного підключення, комфорту, безпеки застосовують різні аксесуари для електромонтажу:

  • клемні колодки;
  • якісні ізолятори;
  • електричні шини;
  • DIN рейки;
  • профіль для кріплення електрообладнання і для електромонтажу;
  • матеріали для прокладки кабелю і розподілу електричної енергії.

Де купити якісні електромонтажні вироби

Повний список можна подивитися в інтернет-магазині «АмперОК», де ви знайдете всі необхідні інструменти та обладнання для електротехнічного пристрою будинку і об'єктів промисловості - кабельні гільзи і наконечники , електрофурнітуру, світильники, стабілізатори напруги, електрощитове обладнання, світильники та лампи LED та ін.

Тут великий асортимент обладнання широкого напрямки і електромонтажні вироби від провідних світових виробників: DKC, Ensto, WAGO, ІЕК, «Білмакс», АСКОУКРЕМ. Склади і каталог постійно поповнюється новинками, замовнику пропонується найсучасніше обладнання, товар за доступними цінами з доставкою по всій території України. «АмперОК» - надійний постачальник кабельної продукції та виробів для електромонтажу .

Як замовити товари для електромонтажу

Компанія дбає про зручність оплати і своєчасної доставки товару покупцеві. Отримати товари електромонтажу можна службами «Нова Пошта», «Міст Експрес», «Ін Тайм» і т.п. У Тернополі організована адресна доставка або самовивіз.

Способи розрахунку - передоплата або при отриманні товару на руки.

Інтернет-магазин «АмперОК» надає гарантійний термін на всі свої товари, від 1 року до 25 років. Тут є все для електромонтажу, товар високої якості і за доступними цінами. Заходьте на сайт і переконайтеся самі!