Параметри
Ціна  1500 - 2200 грн
Виробник
Призначення стабілізатора
Кількість фаз стабілізатора
Тип стабілізатора
Потужність стабілізатора
Робочий діапазон вхідної напруги, В
Точність стабілізації, %

Стабілізатори для котлів

Консультація
Категория стабілізатор
Сортувати:
На сторінці:
весняна пропозиція
Безкоштовна доставка Зроблено в Україні Стабілізатор напруги LVT  250 Вт релейний
Наявність: На складі
Стабілізатор напруги LVT 250 Вт застосовується для захисту електричних пристроїв з асинхронними дв..
1 500.00 грн
Безкоштовна доставка Зроблено в Україні Стабілізатор напруги LVT  300 Вт релейний
Наявність: На складі
Стабілізатор напруги LVT 300 Вт призначений для роботи з побутовими електроприладами з п..
1 675.00 грн
Безкоштовна доставка Зроблено в Україні Стабілізатор напруги LVT  350 Вт симісторний
Наявність: На складі
Автоматичний симісторний стабілізатор напруги АСН-350 C  призначений для роботи з п..
2 200.00 грн
весняна пропозиція
Безкоштовна доставка Зроблено в Україні
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Нормалізувати роботу котла допомагає спеціальний стабілізатор електричної напруги. Йдеться про повністю автоматичний прилад, який призначений для того, щоб можна було поліпшити характеристики напруги і тим самим захистити техніку від пошкодження. Дуже часто виникають різні проблеми з електромережею, а стабілізатор для котла - гарантія якості, захист від стрибків напруги і можливість продовжити термін служби техніки. Головне завдання приладу - захист обладнання від неполадок, які можуть виникнути на грунті коливання напруги.

Особливості техніки

Багато хто розуміє, що стабілізатор потрібен для захисту холодильників, телевізорів, комп'ютерів, морозильних камер. Однак навіщо він потрібен для газового котла? Вся справа в тому, що газовий котел укомплектований спеціальною електронною платою управління та насосом, які вирізняються високою чутливістю до перепадів напруги. Дуже важливо зберігати блок електроніки, якщо хочеться, щоб вже через півроку котел не вийшов з ладу. Купити в будинок зараз можна різні варіанти стабілізаторів, завдяки чому кожен може знайти той варіант, який підійде йому і по потужності, і за вартістю під газовий котел. Завдяки такій техніці захист приладів і виключення аварійної ситуації з котлом гарантовані. Саме тому вона користується підвищеним попитом в даний час.

Як вибрати прилад

Стабілізатори відрізняються один від одного потужністю. Для того, щоб придбати відповідний варіант, в першу чергу рекомендується ознайомитися з описом. Для нормальної роботи необхідно як мінімум 110-150 Вт. Найкраще купити стабілізатор напруги для котлів з запасом потужності, тому рекомендується вибирати техніку з показниками 300-400 Вт.

Зараз можна придбати:

  • сервопріводний стабілізатор
  • релейний стабілізатор
  • симісторний стабілізатор

Також є однофазні стабілізатори і трифазні. Все залежить від того, що необхідно потенційному покупцеві.

Якщо розглядати технічні характеристики, то варто виділити контроль і регулювання напруги, широкий робочий діапазон, зручність використання, універсальний корпус.

Який пристрій якісний

Найбільш технічно прості стабілізатори напруги для котлів - релейні моделі, але при цьому точність показників - єдиний плюс, оскільки за швидкістю реакції, рівню шуму та надійності є більш якісні варіанти. Наприклад, можна звернути увагу на симісторний стабілізатор, який відрізняється хорошою реакцією на зміну напруги і швидкою нейтралізацією показників. Релейні стабілізатори коштують недорого, і відрізняються хорошою надійністю. Як варіант можна купити симісторний стабілізатор, який відрізняється швидкою реакцією, компактністю, точністю, довговічністю, безшумністю і високим ККД.

Часті питання про категорії Стабілізатори напруги для котлів