Світильники LED

Економічні та довговічні led-світильники використовуються в адміністративних і промислових будівлях, житлових приміщеннях, на вулиці. Світильники побутові, прожектори дозволяють створити незвичайні світлові рішення для будь-яких інтер'єрів. Компактний світильник лед підійде для невеликого приміщення, його можна вбудувати в підлогу або меблі, а настельні світильники монтуються в гіпсокартонні конструкції. Вуличні світильники відмінно підійдуть для саду та парку, присадибної ділянки, подвір'я.

Переваги світлодіодних led-світильників

Плюси, якими володіє світильник led:

  • Знижене енергоспоживання. Побутові та декоративні прилади споживають в три рази менше електрики, ніж люмінесцентна лампа, в 7 разів менше, ніж лампа розжарювання при аналогічній світловіддачі.
  • Термін експлуатації до 50 тисяч годин, тобто лед-світильники розраховані на 5 років роботи без перебоїв, мерехтіння.
  • Економічність і безпеку. Вартість лінійних і точкових світлодіодів перевищує вартість аналогів. З низьким споживанням електрики, довговічністю використання світлодіодні світильники знизять ваші витрати. А оскільки діод практично не нагрівається, ризик виникнення пожежі мінімальний.
  • Простота в експлуатації - немає необхідності в додатковому обслуговуванні і догляді. Вуличні світильники і прожектори витримують перепади температур, опади і вітер.

Світильники НББ і LED-прожектори стануть відмінним вибором для вуличного і домашнього використання.

Види та сфери застосування

У магазині пропонується купити лед-світильник, вибравши його за різними параметрами. Точкові прилади встановлюються в кухні і ванній, в вітринах, шоу-румах. Вони оптимальні для підсвічування робочих зон, дизайну. Лінійні підійдуть для офісів, ТРЦ, промислових приміщень.

Залежно від ділянки монтажу є настінні, стельові прилади, світлодіодні даунлайти для установки в підлогу, сходи. Вбудовувані прилади монтуються на рівні поверхні, накладні закріплюються поверх стіни, а підвісні моделі монтуються на ланцюгах.

У магазині «АмперОК» пропонується купити світлодіодний світильник, стрічки та аксесуари європейської якості. У каталозі представлений великий асортимент, гарантована наявність на складі всіх товарів. Пропонуються вигідні умови співпраці для оптових і роздрібних покупців, організовується доставка по містам України вибраними транспортними компаніями.