Рубильники, запобіжники та тримачі

Альтернативою автоматичним перемикачів, що забезпечує захист ліній від коротких замикань і перевантажень, є промислові рубильники та побутові рубильники. Багатофункціональні вимикачі-роз'єднувачі або рубильники представляють собою частину електророзподільного обладнання, призначення якого полягає в розмиканні силового ланцюга і відключенні навантаження при необхідності.

Промислові рубильники в інтернет-магазині «АмперОК»

Інтернет-магазин «АмперОК» пропонує купити рубильник або інші види комутаційної апаратури високої якості за вигідними цінами. У будь-яких обсягах замовлень приватні та юридичні особи можуть придбати тримач запобіжника, дін-рейки та інші товари:

  • перекидний рубильник;
  • розривний рубильник;
  • рубильник реверсивний.

Din-рейки , для замовлення яких варто зайти на сайт, використовуються для кріплення модульної серії комутаційної апаратури. Побутова модульна комутаційна апаратура на дін-рейках, що витримує великі навантаження і забезпечує безпечний розрив електричного кола при необхідності, користується стабільно високим попитом. Компанія пропонує купити тримач запобіжника гарантовано високої якості за доступною ціною.

Різноманітність продукції: плавкий запобіжник, рубильники

В асортименті магазину «АмперОК» тримач запобіжника на din-рейку представлений моделями з різними технічними і експлуатаційними характеристиками, різної вартості.

Серед достоїнств рубильників-тримачів запобіжників слід зазначити:

  • тривалість експлуатації;
  • короткий час спрацьовування;
  • простоту в обслуговуванні;
  • видимість розриву контактів.

В каталозі інтернет-магазину представлено електромонтажне обладнання брендів «Коренево», ІЕК, характеристики продукції яких відповідають ГОСТам і світовим стандартам.

Розподільчий щит , плавкий запобіжник або інші товари покупці можуть придбати за цінами виробника максимально вигідно завдяки прямим поставкам.

Причини купити промислові рубильники в «АмперОК»

Доставка замовлень здійснюється в найкоротші терміни в усі регіони України. Компетентні консультанти нададуть допомогу у виборі товарів і оформленні замовлень. Якщо буде необхідність, то вони допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант з урахуванням ваших вимог, побажань і фінансових можливостей. Ви можете розраховувати на максимально вигідні для себе умови співпраці.