Низьковольтна продукція

Низьковольтне електрообладнання призначене для розподілу і комутації електроенергії, а також для захисту електромережі від коротких замикань і перевантажень. Робоча напруга даних пристроїв складає не більше 1000 Вольт. Також вони відрізняються особливими технічними характеристиками і вважаються продукцією особливого призначення.

Низьковольтне обладнання купити можна в спеціалізованій компанії. Воно підлягає обов'язковій сертифікації. Завдяки такій процедурі вдається підтвердити відповідність продукції низького вольтажу. Згідно з діючими на законодавчому рівні вимог, дане обладнання неодмінно повинно мати зовнішню ізоляційну захист, що забезпечує безпеку в експлуатації, і має відрізнятися високою стійкістю до агресивних середовищ. Хто пропонує гарантовано якісний товар? Які існують види пристроїв для прийому і розподілу електричної енергії, для захисту мережі квартири, офісу або приміщення іншого призначення?

Низьковольтне електротехнічне обладнання: різновиди продукції

Низьковольтне електротехнічне обладнання пропонується в великому асортименті. Ось найбільш популярні пристрої.

  • Реле - замикають і розмикають електричний ланцюг, дозволяють виключити згубний вплив високих перевантажень.
  • УЗО - захисні пристрої, завдяки яким вдається не допустити ураження струмом. В конструкції передбачені елементи, які негайно реагують на короткі замикання, перевантаження і різкі перепади напруги мережі.
  • Електричні лічильники - сприяють зниженню споживання електричної енергії.
  • Автоматичні вимикачі, в тому числі модульні електроавтомати - не допускають загоряння, нагрівання, навантаження мережі.
  • Перетворювачі напруги, стабілізатори - забезпечують стабільність параметрів струму.
  • Повітряні автоматичні вимикачі - включають, проводять і відключають струм. Використовуються переважно для захисту електродвигунів і генераторів.

Де можна купити низьковольтне устаткування вищої якості

Низьковольтне обладнання необхідно для підтримки нормальної працездатності, високої надійності й ефективності мережі. Такі пристрої забезпечують активний і пасивний захист, що робить їх практично універсальними. Дана продукція користується дуже високим попитом. Її можна використовувати всюди, де є мережі до 1000 Вольт, в тому числі на об'єктах адміністративного і громадського призначення, в приватних будинках і міських квартирах.

Краща низьковольтна продукція доступна в компанії «Амперок». З каталогу можна вибрати різні комутаційні та захисні мережеві пристрої. Також в асортименті представлено компактне і просте модульне обладнання. При виникненні труднощів з вибором можна проконсультуватися з компетентним менеджером.

Кожному покупцеві продавець пропонує приємні ціни і сервіс високого рівня. Здійснюється швидка доставка замовлень по всій Україні. Замовлення можна оформити в будь-який зручний момент.