Розрахунок освітлення

Щоб визначити, скільки потрібно освітлювальних приладів для комфорту і безпеки, необхідно провести розрахунок освітленості. Наша компанія надає таку послугу, приймаючи до уваги всі нормативи ГОСТ і СНіП. Щоб укомплектувати ваш проект, ми складемо повний список світлодіодного обладнання.

Ми здійснюємо світлотехнічний розрахунок зі знанням справи. Без цієї послуги не обійдеться жоден проект. Для правильної роботи вимагається володіння програмами, знання оснащення, норм і досвід роботи.

Ми точно знаємо, які існують мінімально допустимі будівельні норми, оскільки працюємо більше 20 років на ринку. Ми допомагаємо правильно вибрати LED-світильники і провести розрахунок освітлення. Висококваліфіковані фахівці нашого підприємства відмінно справляються навіть з найскладнішими проектами. При складанні розрахунку використовуємо тільки якісні матеріали і перевірені інструменти.

Як відбувається світлотехнічний розрахунок

Ми робимо розрахунок освітлення приміщення в кілька етапів:

  1. Підрахунок потужності. На це впливає обладнання та комплектуючі. Від потужності залежить безпека, комфорт людей, які знаходяться в приміщенні. Також на цей показник впливає необхідний обсяг енергії.
  2. Вибір типу світильників. Проектувальники нашої компанії можуть використовувати кілька варіантів освітлення. Для різних зон в приміщенні потрібні різні світильники. Світлотехнічний розрахунок приміщення дозволяє правильно підібрати витратні матеріали з урахуванням типу і розміру приміщення.
  3. Відповідність нормам. До різних приміщеннях висувають різні вимоги. У них зазначено, які повинні бути освітлювальні прилади, бокси і щитки. До погодження допускається тільки той проект, який повністю відповідає нормативам.
  4. Місця розстановки. Цей розрахунок дає можливість знайти точне місце, в якому буде розташоване обладнання. Вибирається висота з урахуванням завдання і призначення приміщення.

Модель

Спеціальна програма розрахунку дає можливість візуально оцінити, де і як будуть перебувати світлові елементи на об'єкті. При бажанні ми легко зможемо відкоригувати освітлення різних зон. Моделювання дає можливість побачити, де і скільки буде освітлення.

Досвідчені проектувальники нашої компанії здійснюють планування освітлення для магазинів, підприємств та інших комерційних приміщень. Ми відповідаємо за якісне освітлення фасадів. Ми точно підбираємо точну кількість світильників з урахуванням потужності світлодіодних ламп для якісної та безпечної роботи персоналу. Так ми добиваємося необхідної кількості світла з урахуванням всіх нормативів.

Якщо хочете замовити послугу розрахунку потрібної кількості світлодіодних ламп, телефонуйте за контактним телефоном, який вказаний на сайті.

Тестовий альбом
Переглянути всі фото
Тестовий альбом 2
Переглянути всі фото