Електротовари для дому

Електрична система в будинку є одним з найважливіших елементів будь-якої будівлі, які дозволяють йому нормально функціонувати і без яких будинок або інший об'єкт були б просто стінами та підлогою. Вона складається із системи електропроводки всередині будівлі та електромонтажного обладнання. Електромонтаж у квартирі чи будинку має своє серце, яким є так званий головний розподільчий щит, біля якого встановлено лічильник.
Відправною точкою електромонтажу є вивідні клеми внутрішньої лінії електропередач у роз'ємі. Все завершується точкою збору електроенергії, це може бути розетка, дзвінок побутовий, точка освітлення та ін. Всі електричні прилади ( пральна машина, праска, пилосос, подовжувачі, трійники), котрими ви користуєтесь щодня фактично під’єднуються до них пізніше.

Електромонтаж у будинку

Домашня електроустановка є сукупністю електричних пристроїв, з'єднаних між собою суцільними електричними кабелями та проводами з міді, алюмінію, які узгоджені за технічними параметрами, що дозволяють подавати електроенергію з розподільної мережі до споживачів. Купити кабелі та дроти ви можете у нашому магазині.
Крім проводів і коробок, не менш важливими є монтажне приладдя: з'єднувачі, розетки, вилки та запобіжники.
Ми пропонуємо купити вимикачі різних видів (одно-, дво- та багатополюсні), готельні, двогрупові (люстрові), сходові та хрестові, вимикачі жалюзі, вимикачі дзвінка та інші моделі на ваш смак, які представлені у пропозиції нашого магазину. 
Також рекомендуємо придбати розетки, які служать для підключення переносних однофазних та трифазних приймачів до мережі. Вони доступні у багатьох варіантах та дизайнерських лініях. У житлових приміщеннях зазвичай використовуються одинарні та подвійні розетки; із заземленням або без нього; із захистом від випадкового влучення предметів у розетку (захист від дітей), механізмом виштовхування вилки з розетки, мережевим фільтром. Для таких приміщень, як кухні та ванні кімнати, використовуються бризкозахищені, водостійкі моделі.
Також у нас ви можете накладну розетку та вимикач купити Україна. Їх зазвичай встановлюють зовні будинків, у підсобних приміщеннях чи підвалах. З'єднувачі та розетки накладного монтажу застосовуються також у будівлях із дерева, де немає можливості провести прихований монтаж. Серед асортименту цієї категорії ви знайдете: накладні розетки подвійні та вимикачі (двополюсні), а також одинарні, суміщені розетки з вимикачами, TV, комп'ютерні розетки, прохідні вимикачі та ін.
Залежно від місця встановлення розетки виготовляються з різним ступенем захисту IP. Цифри після літер інформують про стійкість пристрою до впливу навколишнього середовища, яке забезпечується корпусом: перша цифра відноситься до твердих речовин, друга – до води.
Інсталяційні аксесуари, що застосовуються у житлових приміщеннях, зазвичай мають ступінь захисту IP20 (спальні, кімнати), IP44 (ванні кімнати, кухні), IP56 (басейни, сауни, технічні приміщення).
Не менш важливим є забезпечення безпеки електроустановки у будинку. Тому важливо встановлювати пристрої захисного вимкнення. Вони працюють шляхом відключення подачі електроенергії в заданий силовий ланцюг, якщо на корпусі будь-якого електроприладу мережі або кабелю з'являється напруга.
Ще одним застосовуваним заходом безпеки є запобіжні пристрої від стрибків напруги. Це реле контролю напруги, стабілізатори, які ви знайдете в інтернет-магазині «АмперОК». Вони забезпечать захист від стрибків, надмірного збільшення струму.

Джерела світла та освітлювальні прилади

Параметрами, що характеризують джерела світла, є потужність (Вт) та напруга живлення (В). Тип лампи та її потужність повинні бути адаптовані до освітлювального приладу (установка надто потужних ламп може розплавити світильник).
Типові лампочки, що використовуються в квартирах, мають потужність 6, 8, 10, 12 і 15 Вт, призначені в основному для електрики 230 В. У нашому магазині ви знайдете розділ лампи led, де представлені лампочки різної форми та кольору: прозорі, матові, декоративні, лампи-колби Т8, лампи високої потужності
Розділ світильники запропонує покупцеві широкий асортимент моделей для внутрішнього та зовнішнього освітлення.
Гнучкі світлодіодні стрічки використовуються у всьому світі у різних типах промислових, комерційних та житлових проектів. Цей тип освітлення дуже популярний, особливо серед архітекторів та дизайнерів, завдяки підвищенню ефективності, безлічі колірних варіантів та яскравості. Їх найбільшою перевагою є дуже проста установка, яка не потребує спеціальних знань чи досвіду. Гнучкість стрічок та їх низький профіль разом із додатковими аксесуарами роблять їх такими популярними серед любителів домашньої творчості. Led стрічку купити недорого і всі необхідні комплектуючі до неї ви можете також в «АмперОК».

Комфорт та безпека

Пристроєм, який відповідає за видалення відпрацьованого повітря з приміщення є вентилятор. Грамотно підібраний та правильно встановлений витяжний вентилятор допоможе підтримувати належну якість повітря. Сучасні моделі розроблені так, що забезпечують ефективний повітрообмін за низького рівня шуму. Виберіть відповідну модель у нашому магазині за діаметром, та продуктивності.
Важлива інформація про мінімальні вимоги до об'ємних витрат повітря в житловому будинку:

  • кухня з газовою плитою 70 м3/годину;
  • кухня з електроплитою 30-50 м3/годину;
  • ванна кімната з туалетом або без 50 м3/годину;
  • квартира до 3 осіб 30 м3/год;
  • квартира понад 3 особи 50 м3/год;
  • житлова кімната приватного будинку 30 м3/годину;
  • вітальня та спальна кімната 20 м3/год на особу;
  • колективна кімната (загальні кімнати, кабінети, їдальні) 20 м3/год на людину;
  • номери з вікнами, що не відкриваються, 30 м3/год на особу.

Для забезпечення комфорту в кожному будинку необхідно підтримувати потрібну температуру. Все більше прихильників вибирають в якості системи обігріву електричну теплу підлогу. Найбільшою перевагою теплої підлоги є те, що вона забезпечує рівномірний розподіл температури у приміщеннях. Крім того, ходити теплою підлогою приємно, особливо в прохолодні дні, яких у нашому кліматі вистачає. Електрична тепла підлога зазвичай використовується з регуляторами кімнатної температури, які автоматично регулюють обігрів приміщення. В «АмперОК» не важко купити теплу підлогу, ціна якої залежатиме від розміру і типу використовуваних матеріалів.
Невід'ємною частиною сучасного будинку є датчики руху та світла, які представлені у нашому магазині. У системах освітлення та сигналізації використовуються датчики руху, які ініціюють відповідні дії при виявленні руху у зоні їх дії. Під датчиком руху, маються на увазі пристрої, що виявляють різні види активності в межах діапазону даного рішення. Найчастіше такі датчики руху використовуються для увімкнення освітлення або увімкнення охоронної сигналізації. Ці датчики є частиною системи захисту майна від крадіжки та злому, але не забезпечують безпеку.
Ну і звичайно ж, будь-який будинок починається з дверного дзвінка. Він сповіщає про присутність гостя біля ваших воріт або за вхідними дверима. У нашому реченні ви знайдете безліч дверних дзвінків. Ми пропонуємо вам провідні та бездротові рішення. Ви можете вибрати прості, традиційні мелодії чи технологічно просунуті рішення. Залежно від ваших уподобань та можливостей, пропонованих сучасною технікою, ми пропонуємо вам безліч різних моделей пристроїв, завдяки яким ви відразу знатимете, що гість, запрошений чи ні, має намір увійти до вашого будинку.
Монтаж та експлуатація електромереж у будинку та квартирі не створить проблем, якщо всі комплектуючі електротовари для дому будуть куплені у магазині «АмперОК».