Діодна стрічка та аксесуари

В останні роки світлодіодні стрічки широко використовуються при оформленні різноманітних інтер'єрів, для зонування простору. Причини такої популярності - низьке енергоспоживання, компактні розміри, можливість розміщення на будь-яких поверхнях, відсутність нагріву, довгий термін служби і маса інших переваг. Завдяки хорошій гнучкості, еластичності і рухливості світлодіодна стрічка відмінно підходить як для інтер'єрного декоративного освітлення, так і для ландшафтного оформлення, може застосовуватися всередині приміщень і на вулиці.

Особливості вибору світлодіодних стрічок

Такі вироби представляють собою тонкі смужки спеціального діелектричного матеріалу, на лицьову сторону якого на однаковій відстані одна від одної нанесені струмопровідні доріжки і світловипромінюючі діоди.

Вироби з високими захисними властивостями укладені в герметичні силіконові трубки, надійно захищають схеми від потрапляння пилу і вогкості.

Сьогодні можна купити діодную стрічку з найрізноманітнішими характеристиками. Серед великого вибору виробів можна знайти варіанти, що відрізняються за якістю, типорозмірами, передачі кольору, кількості діодів, рівню вологозахисту. Крім традиційного білого кольору, сучасна діодна стрічка здатна демонструвати зелене, синє, червоне, жовте і помаранчеве світіння.

Необхідні комплектуючі для світлодіодних стрічок

Для підключення таких джерел світла знадобляться комплектуючі для світлодіодних стрічок. Серед них:

У нашому інтернет-магазині електротоварів можна купити комплектуючі для світлодіодних стрічок, гнучкі джерела світла, супутні товари в величезному асортименті за доступними розцінками. У нас представлена ​​виключно перевірена, сертифікована світлодіодна продукція від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Стрічки і комплектуючі відрізняються високою якістю, відповідають всім необхідним нормам і вимогам. Реалізуємо подібну продукцію оптом і в роздріб.