Наконечники та гільзи

На сторінках нашого каталогу представлені засоби для електромонтажу, які застосовуються для з'єднання таких виробів, як кабель, провід, електрошнур.

Переваги наконечників для кабелю з нашого магазину

Безперебійність подачі електрики можна гарантувати тільки в умовах якісного з'єднання кабелів. Це не завжди можливо зробити, оскільки кабелі можуть бути несумісні. Наприклад, коли мова йде про алюмінієвий та мідний дріт, з'єднання електричних кабелів може стати проблемою. Для вирішення завдання застосовують наконечники для кабелю або алюмінієву гільзу. Вони запобігають розщепленню проводів в результаті несумісності.

Якщо замовите сполучні гільзи у нас, отримаєте:

  • низькі ціни
  • великий асортимент
  • наявність на складі - весь представлений в каталозі товар відправляємо відразу, його не доведеться довго чекати
  • допомогу у виборі комплектуючих і витратних матеріалів

Навіщо потрібні сполучні гільзи?

Всі гільзи для проводів захищають від коротких замикань і запобігають виникненню пожежі. Плюс вони захищають провід від розщеплення. Всі елементи для окінцювання провідників встановлюються шляхом опресування інструментом, що зберігає ізоляцію.

Варто відзначити, що кабельні наконечники мають маркування. Цифра на мідно-алюмінієвої гільзі говорить про переріз кабелю для наконечника.

Втулковий або обтискний наконечник-гільза НГ є спеціальною гільзою. Вона має форму циліндра і застосовується з метою підключення кабелів з великою кількістю жил до гвинтових клем. Закріплення дротів здійснюється шляхом опресування, а стики ховаються під ізоляцією. У нашому магазині ви можете знайти все для електромонтажу наконечників для проводів в незалежності від того, який наконечник ви використовуєте для обпресувати з'єднання: кільцевий RV, вилочний SV, плоский роз'єм - MDD, FDD або штекер - HT, TE.