Про компанію

Інтернет-магазин «AmperOK» є інтернет-проектом ТОВ «ЛЕП», яке працює на ринку України з 1998 року. Основним напрямком діяльності фірми є оптова та роздрібна торгівля побутовими та промисловими електротоварами та світлотехнікою.

Поруч з торгівлею важливими напрямками діяльності компанії є:

  • комплектація та монтаж електрощитового обладнання різного ступеня складності для різних галузей промисловості та сільського господарства;
  • проектування та розрахунок освітлення об’єктів різного призначення.

В технічному відділі ТОВ «ЛЕП» працюють спеціалісти з багаторічним досвідом роботи та відповідними допусками на проведення електромонтажних робіт, тому нам під силу виконати замовлення практично будь-якої складності.

За роки діяльності на ринку України ТОВ «ЛЕП» завжди приділяло велику увагу якості продукції, яку ми реалізуємо та виробляємо, а тому в нашому інтернет-магазині Ви не знайдете товарів сумнівного походження. Велика частина продукції виробляється в країнах Європейського союзу, а також на вітчизняних підприємствах.

Ми тісно співпрацюємо зі спеціалізованими клієнтами (будівельники, промислові підприємства, виробники с/г продукції, дизайнери, архітектори). Для постійних клієнтів є проста і зрозуміла система знижок, яка робить якісні товари та послуги ще доступнішими.

За роки нашої роботи, ми навчилися оперативно реагувати на сучасні потреби клієнтів, враховувати основні тенденції розвитку новітніх технологій, які використовують провідні виробники в електро- та світлотехніці. Завдяки цьому досвіду, менеджери магазину вміють знаходити комплексні та сучасні рішення для вирішення різного типу задач, які стоять перед нашими клієнтами.